piątek, 8 kwietnia 2016

Do postawienia nowoczesne ogrodzenie Winylowe można zastosować cegły elewacyjne (klinkierowe czy też licowe), do kt��rych wolno w jednakowym kolorze dobrać spoinę.Dzięki takiemu zabiegowi płot będzie cudownie się przedstawiać. Decydując się na płot z cegieł wybrać można także ich fakturę.
Z cegieł wolno wybudować płot pełne ewentualnie można je wykorzystać na słupki i podmurówkę pod ogrodzeniem.

Oprócz cegły elewacyjnej do konstrukcji Plotki PVC na plot i bramkę ze sztachet
można wykorzystać zwykłą cegłę ceramiczną, bloczki silikatowe, beton komórkowy bądź pustaki. Jednak takie ogrodzenie żeby wyglądało należycie należy wykończyć. Ploty Winylowe na plot i furtkę sztachetowa
można otynkować, obłożyć płytkami bądź także okładziną.
Z racji tego możemy dopasować ogrodzenie do zabudowy posesji.
Wykonując postument oraz słupki z betonu otrzymamy mocne płot jakie możemy wykończyć na kilka sposobów. Z drugiej jednak strony instalacja takiego ogrodzenia jest bardzo żmudna.

Najmniej kosztownym sposobem wykończenia ogrodzenia PVC jest otynkowanie go.
Na parkany nadają się zarówno gipsy cementowe jak i cementowo -wapienne. By prolongować czas użytkowania ogrodzenia najporządniej jest nałożony tynk pomalować farbką elewacyjną.
Płot można również wykończyć płytkami klinkierowymi, jakie wyglądem oraz strukturą upodabniają się do cegły. Pozostałym sposobem wykończenia ogrodzenia jest obłożenie go płytkami silikatowymi.

Poza przymusem konserwacji nie różnią się one znacznie od płytek klinkierowych.
Sztachety plastykowe na ogrodzenie i furtę ogrodzeniowa
wolno także wykończyć kamieniem naturalnym. Niestety słupki i podmurówka wykonana z takiego towaru z reguły jest dość kosztowna. Plot PCV na ogrodzenie i furtkę sztachetowa z głazów naturalnych jest za to nadzwyczaj pięknego i wytrzymałe. Zazwyczaj stosowanymi głazami na ogrodzenia Poznań są piaskowiec, wapienie a także granit.

��������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz